KURUMSAL

Bizi yakından tanıyın...
Image
Selçuk Vinç Kiralama; İskenderun Bölgesinde faaliyet göstermektedir. İlke olarak hızlı ve seri çalışmayı prensip edinen firmamız, Hatay-İskenderun ve tüm ilçelerini kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Vinç kiralama hizmetinde en çok tercih edilen kiralama sepetli vinç kiralama hizmetidir. Sepetli vinçler uzunlukları bakımından bir çok alanda kullanılabilmektedir. Ayrıca Mobil vinç, örümcek vinç lerde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Vinç kiralamada özellikle bina dış cepheleri ile ilgili herhangi bir müdahale ihtiyacı doğduğunda sepetli platformlar ile firmamız size çözüm üretir. Sepetli platform hizmetimiz sayesinde yüksek katlı binalara ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleri arasında sepetli platformlar yerini almıştır. Özellikle inşaat alanındaki çalışanların yüksek bir yere çıkarılması sırasında güvenlik hat safhada olmalıdır. Çünkü sabit bir vinç bu noktada önem taşır. Sepetli platformlar bu noktada hem çalışanların hem de işverenin içini rahatlatan bir yapıdadır. Sepetli platformlar sadece işçilerin taşınması için kullanılmaz. İhtiyaç duyduğunuz her ağırlıktaki eşyaların belirli bir yükseltiye ulaşmasında önem taşır.

En çok tercih edilen örümcek vinçler kolay hareket kabiliyeti ile istenilen alana ulaşabilme olanağı sağlar. Bu sayede de iş alanlarında olmazsa olmaz makineler arasındadır. Örümcek vinçler her biri 3 metre uzunluğundaki 4 ayağa sahiptir. Bu görüntüsü nedeni ile ona örümcek adı verilmiştir. Her bir alana son derece kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik örümcek vinçler uzaktan kumanda ile çalışır. Bu sayede de istenilen her durumda kişilere son derece büyük güvenli iş olanağı sunar. Uzaktan kumanda ile yön belirtilmesi asla çalışan kazalarına sebebiyet verdirmez.
Örümcek vinç kullanımı özellikle hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda kullanılır. Örneğin çok rüzgarlı havalarda vinç kullanımı pek mümkün olmamaktadır. Anca örümcek vinçler bu olanaksızlığı ortadan kaldırır. Ayaklarını açık bir şekilde açarak yere sabitlenir. Bu sayede de yükselti içerisinde iken asla rüzgardan etkilenmez.
Selçuk Vinç olarak sunduğumuz diğer hizmetimiz ise makaslı platform hizmetidir. Makaslı platformlar diğer vinç türleri kadar yükselti sağlayamayabilir. Ortalama olarak 3 metreden başlayarak 16 metreye kadar ki yükseltilerde iş görebilir. Ancak diğer vinç türlerinden çok daha ağır yükleri kaldırabilir. Bu nedenle de yükseltinin fazla olmadığı ancak taşınacak yükün çok fazla olduğu durumlarda en iyi kullanılacak vinç makaslı vinçlerdir. Ağırlığın önemli olduğu alanların başında inşaat sektörü gelir. Bu nedenle de makaslı platformlar daha çok inşaat sektörü için kullanılır.

Selçuk Vinç geniş makine parkuru ile sizlere hızlı ve sorunsuz hizmet üretir. Makina parkurumuz hakkında geniş bilgi, kiralama talebi ve diğer sorularınız için bize e-mail yada telefonla ulaşabilirsiniz...